Eenheid in verscheidenheid

Klik hieronder op een kerkdorp

Klik hierboven op een kerkdorp

A | A | A

nieuws

Samen actief geweest

29-03-2026

Gezellige familiedag met de handen uit de mouwen

Gisteren was er weer een familiedag, een gezellige dag! Deze keer zijn alle gezinnen samen actief geweest. Pastoor Geertjan van Rossem vertelde over de Goede Week. Waarom noemen we die goed, en wat gebeurde er precies?

Daarna werden er Palmpaasstokken geknutseld. In het Pastoraal Centrum werd door kinderen en hun ouders gepuzzeld. Deed je dit goed dan vond je via een plattegrond iets lekkers.

Natuurlijk werd er ook samen gegeten. Ons keukenteam heeft ons verwend met broodjes hamburger.

Aan het eind van de dag werd er samen gevierd, in de Sint-Petrusbasiliek. De kinderen liepen in processie met hun Palmpasenstokken de kerk in. Mooi om te zien! Na een mooie viering ging iedereen naar huis.

A.s. donderdag zien we elkaar weer. Dan zijn alle gezinnen van harte uitgenodigd bij de Witte Donderdagviering om 18.30 uur in de Sint-Petrusbasiliek.